- Протилежні сторони прямокутника рівні
- Діагоналі прямокутника рівні
- Діагоналі прямокутника перетинаються і точкою перетину поділяються навпіл
- У прямокутника всі кути прямі (90o)
- НМТ 2024. На рисунку зображено прямокутник ABCD. Точка K лежить на стороні AD. Визначте довжину сторони AD, якщо BK = d, ∠AKB = α, ∠KCD = β.
А Б В Г Д d(sinα + cosα tgβ) d(cosα + sinα tgβ) d(sinα + d(cosα + d(cosα + sinα sinβ) Відповідь
Б. - Довжини сторін АВ та ВС прямокутника АВСD відносяться як 2:5, а його периметр дорівнює 28 см. Визначте довжину більшої сторони цього прямокутника.
А Б В Г Д 10 см 20 см 7 см 14 см 8 см Відповідь
А.
Ввести коефіцієнт пропорційності. - У прямокутнику АВСD: ВС=80, АС=100. Через точки М і К, що належать сторонам АВ і ВС відповідно, проведено пряму, паралельну АС. Знайдіть довжину більшої сторони трикутника МВК, якщо ВК=20.
А Б В Г Д 60 50 30 25 15 Відповідь
Г. Застосувати подібність трикутників. - Бісектриса кута А прямокутника ABCD перетинає сторону ВС і діагональ BD у точках К і Р відповідно (див. рисунок). Визначте градусну міру кута BPK, якщо ∠BDA=300.
А Б В Г Д 1050 1150 750 950 1250 Відповідь
А. - На рисунку зображено прямокутник АВСD, ∠CAD=350. Визначте градусну міру ∠CОD.
А Б В Г Д 350 550 650 700 1450 Відповідь
Г. - На рисунку зображено прямокутник ABCD та коло із центром у точці О, яка є серединою діагоналі BD. Це коло дотикається сторін ВС та AD й перетинає діагональ BD у точках К і М. ВК=8 см, КМ=10 см.
1. Визначте довжину діагоналі AС (у см).
2. Визначте периметр прямокутника АBСD (у см).Відповідь
26; 68.
1. Середина діагоналі прямокутника є центром симетрії.
2. Застосувати теорему Піфагора. - Бісектриса кута А прямокутника ABCD перетинає його більшу сторону ВС в точці М. Визначте радіус кола (у см), описаного навколо прямокутника, якщо ВС=24 см, АМ=10см.
Відповідь
13. Визначити вид трикутника АВМ. - На рисунку зображено прямокутник ABCD і рівносторонній трикутник АВК, периметри яких відповідно дорівнюють 20 см і 12 см. Знайдіть периметр п’ятикутника AKBCD.
Відповідь
24.
Прямокутник - паралелограм, у якого всі кути рівні
Властивості прямокутника
Властивості прямокутника
Правильну відповідь можна дізнатися, натискаючи кнопку Відповідь під завданням. Послуга ознайомлення з повними розв’язаннями завдань з цієї теми коштує 20 грн. Для отримання цієї послуги надішліть зі своєї електронної пошти листа на адресу ssychov@gmail.com з вказівкою теми "5.4. Прямокутник та його властивості". У відповідь Вам надійде розрахунковий рахунок для переказу коштів. Після оплати надішліть скріншот квитанції і на Вашу адресу надійдуть розв’язки у pdf-форматі. Для перегляду зразка розв’язання натисніть кнопку нижче.
Немає коментарів:
Дописати коментар